Kabelka TANIKELY

Kabelka TANIKELY se stane perfektním společníkem pro vaše každodenní nošení. Její zajímavá a pevná struktura z přírodní rafie v kombinaci s černým zbarvením dodává tašce zajímavý vzhled s puncem kvality. Stydět se za ni nemusíte ani při setkání s přáteli či na obchodním jednání. Ucha tašky jsou dostatečně pevná. Ať už tedy jdete odkudkoliv, po cestě domů si s taškou TANIKELY rozhodně zvládnete skočit i na malý nákup.

Módní kabelka TANIKELY je ideální pro běžné pochůzky po městě, na dovolené i při cestě do práce. Není ani malá, ani velká. Ukryje všechny denní nezbytnosti a zároveň okoření váš letní outfit. Taška TANIKELY vám zkrátka dodá šmrnc. Své jméno dostala podle malého ostrůvku poblíž Madagaskaru. Stejně jako ostrov totiž kabelka TANIKELY vyniká svou nevšední, a přesto jednoduchou přírodní krásou.

Kabelka je vyrobena z lokálních přírodních materiálů přímo na Madagaskaru. Díky ručnímu háčkování a barvení rafie se uvedené rozměry a barevný odstín mohou u každého kousku mírně lišit. Můžete si tak být jistá, že vaše kabelka TANIKELY bude stoprocentně originální.

Produkty MadaCraft nepodléhají módním trendům - jsou trendem samotným.

Barva: černá
Délka: 42 cm v horní části, 36 cm ve spodní části
Výška: 27 cm
Šířka dna: 13 cm
Délka ucha: 30 cm
Materiál: 100% přírodní rafie

Ruční výroba
Vyrobeno na Madagaskaru

Skladem

2 200,00 Kč