Podzimní trendy v souladu s přírodou

04.10.2023

Věděli jste, že se našich rafiových doplňků nemusíte vzdát ani na podzim? Nerozumí si sice s deštivým a vlhkým počasím, ale za krásného slunečného podzimu si rozhodně zaslouží být vidět! A jaké jsou trendy pro letošní podzim a zimu? Milovníci minimalismu jistě zajásají.

Letošní podzim a zimu budou hrát prim prvotřídní materiály a dokonalé zpracování ruku v ruce s minimalismem a střídmostí. Extravagantní kousky totiž letos vystřídá outfit, který se nemusíte bát vytáhnout každý všední den. Zazáříte, ač to možná zní jako protimluv, v tlumených barvách a elegantním outfitu, který jako celek bude vypadat velmi jednoduše, ale o to víc bude promyšlený, funkční a univerzální.

V barvách budou vévodit především nude odstíny, hnědá, šedá, červená, černá a bílá. Chybu rozhodně neuděláte s bílou volnější košilí, ke které se na podzim báječně hodí naše kabelka Baobab

A abychom alespoň trošku potěšili i milovníky barev, v kurzu budou také jemné květinové vzory a doplňky v tlumených barvách. Květinou si např. můžete ozdobit naši kabelku Sakatia

Jak vidno, letošní podzim a zima budou z pohledu módy hodně nadčasové, ostatně stejně jako naše kabelky, psaníčka a klobouky. Našimi kousky si tak můžete udělat radost kdykoliv.