Kabelka BORAHA natural

Vyprodáno

Udělejte si radost stylovým doplňkem přírodního vzhledu! Tašku BORAHA můžete nosit v ruce, nebo si ji ležérně hodit přes rameno. Je dostatečně velká, aby se vám do ní vešlo vše, co každá dáma potřebuje, a ještě vám zůstalo dost místa na malý nákup nebo věci na piknik. Módní kabelka BORAHA se perfektně hodí k šatům, halenkám či topům. Pro letní atmosféru je jako dělaná!

Ležérní taška BORAHA v sobě ukrývá černou bavlněnou podšívku se zavíráním na zip. Jezdec zipu je opatřen stylovými korálky, které na tašce tvoří zajímavý detail. Uvnitř tašky najdete dvě kapsy, do kterých uschováte běžné drobnosti. V tašce tak budete mít vždy dokonalý přehled a nikdy se vám nic neztratí. Kabelka BORAHA je perfektním doplňkem pro ženy, které milují bohémský styl, a přesto nerady opouští praktičnost.

Kabelku si můžete pořídit v natural, hnědé nebo khaki barvě (oba odstíny barveny přírodní cestou - čaj a len). Díky ručnímu háčkování a barvení rafie se uvedené rozměry a barevný odstín mohou u každého kousku mírně lišit. Vaše kabelka BORAHA tak bude stoprocentní originál.

Produkty MadaCraft nepodléhají módním trendům - jsou trendem samotným.

Barva: natural
Barva podšívky: černá
Délka: 50 cm v horní části, 38 cm ve spodní části
Výška: 29 cm
Šířka dna: 13 cm
Délka ucha: 43 cm
Materiál: přírodní rafie, bavlna

Ruční výroba
Vyrobeno na Madagaskaru


3 990,00 Kč