Elegance v souladu s přírodou


Z PŘÍRODNÍ RAFIE


HANDMADE


   BIODEGRADABLE


DOPRAVA ZDARMA

RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DOPLŇKY Z PŘÍRODNÍ RAFIE

Kořeny produktů MadaCraft vedou hluboko pod povrch. Zasáhnou vás svou exotičností, krásou a jedinečností. Každý kus je originál. V každém detailu rozpoznáte jiný rukopis. 


Léty prověřená tradiční výroba je ekologická a etická. Kabelky, košíky, klobouky a mnohé další módní doplňky vznikají přímo na Madagaskaru. Zkušení řemeslníci je tam ve specializovaných dílnách háčkují z přírodního vlákna rafie - stejně jako to po celá staletí dělali už jejich předkové. 

„Produkty MadaCraft nepodléhají módním trendům - jsou trendem samotným.“

INSPIRACE

BLOG

V našich madagaskarských dílnách už pomaličku finišujeme poslední kousky naší kolekce na jaro/léto 2024. Než však prodej těchto novinek odstartujeme, dáváme ještě poslední šanci naší starší kolekci.

Za každým z našich unikátních kousků, které najdete na našem e-shopu, stojí hluboký příběh. Vypráví historii řemeslné výroby na Madagaskaru, hovoří o místních tradicích i lidech, kteří se na výrobě každičkého kousku podílejí. Dnes vás chceme pozvat přímo do jedné z našich dílen, v níž vznikají naše kabelky, tašky i nádherné klobouky z palmového...

Když jsme před několika měsíci začali plánovat naši novou kolekci na jaro/léto 2024, dali jsme si za cíl otisknout do ní všechny naše sny, plány, hodnoty i úctu k přírodě a lidem. Chtěli jsme vám ukázat krásy "našeho" Madagaskaru koncentrované do šetrně vyrobených kousků z pravé rafie.

Věděli jste, že se našich rafiových doplňků nemusíte vzdát ani na podzim? Nerozumí si sice s deštivým a vlhkým počasím, ale za krásného slunečného podzimu si rozhodně zaslouží být vidět! A jaké jsou trendy pro letošní podzim a zimu? Milovníci minimalismu jistě zajásají.

ELEGANCE V SOULADU S PŘÍRODOU


RAFIE


VEGAN


BIODEGRADABLE


ARTISAN MADE