Elegance v souladu s přírodou


Z PŘÍRODNÍ RAFIE


HANDMADE


   BIODEGRADABLE


DOPRAVA ZDARMA

RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DOPLŇKY Z PŘÍRODNÍ RAFIE

Kořeny produktů MadaCraft vedou hluboko pod povrch. Zasáhnou vás svou exotičností, krásou a jedinečností. Každý kus je originál. V každém detailu rozpoznáte jiný rukopis. 


Léty prověřená tradiční výroba je ekologická a etická. Kabelky, košíky, klobouky a mnohé další módní doplňky vznikají přímo na Madagaskaru. Zkušení řemeslníci je tam ve specializovaných dílnách háčkují z přírodního vlákna rafie - stejně jako to po celá staletí dělali už jejich předkové. 

„Produkty MadaCraft nepodléhají módním trendům - jsou trendem samotným.“

BLOG

Věděli jste, že se našich rafiových doplňků nemusíte vzdát ani na podzim? Nerozumí si sice s deštivým a vlhkým počasím, ale za krásného slunečného podzimu si rozhodně zaslouží být vidět! A jaké jsou trendy pro letošní podzim a zimu? Milovníci minimalismu jistě zajásají.

V tropických rájích naší planety Země můžete najít mnoho pokladů a nejinak je tomu i na Ostrově zázraků, Madagaskaru. Kromě majestátních baobabů zde narazíte i na gigantické palmy raphia farinifera. Každá z těchto fascinujících palem se pyšní 80 až 100 listy, které mohou dorůst do délky neuvěřitelných 20 metrů. A právě z těchto listů se zpracovává...

Petra, duše jedinečného projektu MadaCraft, je Češka se srdcem na dlani, která miluje cestování a poznávání jiných kultur. V roce 2016 se spolu s celou rodinou vydala více než 8 tisíc kilometrů na jihovýchod. Na ostrov, o němž vždy tajně snila, na tajuplný ostrov zázraků - Madagaskar. Jenomže Petra sem nezamířila jako turistka. Její francouzský...

ELEGANCE V SOULADU S PŘÍRODOU


RAFIE


VEGAN


BIODEGRADABLE


ARTISAN MADE